Zdjęcie nagłówkowe otwierające podstronę: Wsparcie projektu naukowego, Ankieta dla studentów kierunków niemedycznych badająca wiedzę na temat sercowo-naczyniowych czynników ryzykaMy Studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego razem z zespołem Studenckiego Koła Naukowego przy I Katedrze i Klinice Kardiologii w WUM  oraz zakresie jego działalności w studenckim kole naukowym kardiologii przygotowujemy duży projekt, badający rozpowszechnienie i wiedzę na temat sercowo-naczyniowych czynników ryzyka pośród studentów kierunków niemedycznych w całej Polsce. Bardzo zależy nam na dotarciu do jak największej liczby osób z różnych kierunków z całego kraju.

W związku z tym prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, która sprawdzi jak My studenci dużo wiemy na temat sercowo-naczyniowych czynników ryzyka oraz zbada ich rozpowszechnienie. Będziemy również wdzięczni za podesłanie do swoich znajomych.

Z góry dziękujemy za każdą odpowiedź.

Kwestionariusz Ankiety dla studentów kierunków niemedycznych badająca wiedzę na temat sercowo-naczyniowych czynników ryzyka