Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was szeroką i niezwykle ciekawą ofertę kształcenia – zapoznajcie się z nią! Prosimy śledzić na bieżąco informacje na naszej stronie internetowej w zakładce Kandydat.

W ofercie na rok akademicki 2021/2022 nasza uczelnia przygotowała ponad 70 atrakcyjnych kierunków – ich opis, zakres i sposób kształcenia, kompetencje absolwenta oraz warunki rekrutacji można przejrzeć w zakładce Kandydat.

Oni już z nami są! – Zobacz film

Za wyjątkiem kierunków, na których wymagany jest egzamin/rozmowa kwalifikacyjna/ocena prac plastycznych, kandydat w drugiej turze bezpośrednio po zarejestrowaniu się i wniesieniu opłaty, składa dokumenty w komisji rekrutacyjnej i zostaje wpisany na listę studentów. Na tym etapie rekrutacji o przyjęciu na studia decyduje kolejność złożonych dokumentów.

Od 2.08 do 31.08 dokumenty kandydatów będzie przyjmowało Biuro Dydaktyki i Spraw Studenckich (ul. Katowicka 68, p.106), a w pozostałych terminach – wydziałowe komisje rekrutacyjne. Kandydaci, którzy złożą dokumenty w Biurze Dydaktyki i Spraw Studenckich otrzymają potwierdzenie złożenia dokumentów, a formalnego wpisu na listę studentów dokona komisja rekrutacyjna po 1.09.

Lista kierunków dostępnych kierunków będzie się zmieniała w miarę zapełniania limitu przyjęć lub pojawienia się wolnych miejsc. Proszę uważnie śledzić zmiany na niej

Kontakt ws. rekrutacji:

Biuro Dydaktyki i Spraw Studenckich

Kontakt: dz_nauczania@uni.opole.pl

Rekrutacja obcokrajowców
tel. 77 452 74 96
tel. 77 452 72 92

Contact: hello@uni.opole.pl