Zdjęcie nagłówkowe otwierające podstronę: Uwaga! Dodatkowy nabór na studia – II tura rekrutacji trwa do 16 października 2020 r.

Rejestracja kandydatów będzie trwała do czasu wypełnienia limitów przyjęć, ale nie dłużej niż do 16 października 2020 r.

Kandydat bezpośrednio po zarejestrowaniu się i wpłaceniu opłaty, składa dokumenty w komisji rekrutacyjnej i zostaje wpisany na listę studentów. Na tym etapie rekrutacji o przyjęciu na studia decyduje kolejność
złożonych dokumentów.

Na Wydziale Nauk o Zdrowiu – I stopnia oraz jednolite magisterskie, kierunki: dietetyka, fizjoterapia, kosmetologia, pielęgniarstwo, położnictwo – rejestracja kandydatów będzie trwała od 9 września 2020 r. do 2 października 2020 r. (szczegóły w zakładce kandydat/Dodatkowy nabór).

Studia niestacjonarne I i II stopnia oraz jednolite magisterskie – dodatkowa rekrutacja odbywa się na wszystkich kierunkach.

• 6.10.2020 – ogłoszenie list zakwalifikowanych i pozostających w rezerwie
  • 7.10.2020 – składanie dokumentów.

Lista kierunków będzie się zmieniać w miarę zapełniania limitu przyjęć lub pojawienia się wolnych miejsc. Proszę uważnie śledzić zmiany na tej liście!

Szczegółowe, na bieżąco aktualizowane informacje dostępne są na stronie internetowej UO w zakładce Kandydat.

Kierunki, na które możesz się jeszcze zapisać: