Zdjęcie nagłówkowe otwierające podstronę: Studencie, weź udział w ankiecie nt. zajęć zdalnych na Twoim wydzialeDrodzy studenci, zapraszamy Was do wzięcia udziału w badaniu ankietowym, dotyczącym oceny realizacji zajęć dydaktycznych w formie zdalnej za semestr zimowy roku akademickiego 2020/2021.

Udział w badaniu jest dobrowolny i anonimowy.

By rozpocząć badanie należy po zalogowaniu się na konto USOSweb wybrać opcję Mój USOS lub z bocznego menu: Ankiety, otworzyć ankietę, klikając w nazwę przedmiotu. Prosimy o Wypełnienie ankiety: Ankieta I – obejmuje ocenę realizacji zajęć w formie zdalnej na państwa Wydziale.

 

 

Wypełnienie ankiety zajmuje kilka minut. Wypełnia się ją wybierając z prawego menu odpowiadającą państwa ocenie opcję odpowiedzi.

Bardzo prosimy o wypełnienie także dolnego okna, w którym można wpisać komentarz, wskazać zalety lub wady zajęć, podzielić się uwagami, które dotyczą prowadzenia przedmiotu.

Po wypełnieniu ankiety należy kliknąć opcję Zakończ ankietę na dole strony.

Badanie jest anonimowe, co oznacza, że po zapisaniu wypełnionej ankiety w bazie danych nie zostaje zachowana żadna informacja, dzięki której możliwe byłoby powiązanie udzielonych odpowiedzi z osobą wypełniającą kwestionariusz ankiety.

Wypełniony kwestionariusz przesyłany jest automatycznie, jako informacja poufna, do pracownika odpowiedzialnego za ankietyzację w Biurze Dydaktyki i Spraw Studenckich UO.

Termin realizacji badań: od 1 do 14 lutego 2021 r.

Szanowni państwo, bardzo proszę o potraktowanie badania ankietowego jako istotnej aktywności we wspólnych wysiłkach, by mogli państwo brać udział w zajęciach realizowanych na wysokim poziomie organizacyjnym i merytorycznym, w pozytywnej atmosferze i z satysfakcjonującymi efektami – mówi mgr Małgorzata Bergandy-Heretyk, dyrektor Biura Dydaktyki i Spraw Studenckich UO.