Zdjęcie otwierające podstronę: Studenci! składanie skierowań na praktykę zawodową/wakacyjną jeszcze nigdy nie było tak proste jak terazStudenci!

Składanie skierowań na praktykę zawodową/wakacyjną jeszcze nigdy nie było tak proste jak teraz.

Wchodzisz do USOSweb –  DLA STUDENTA – moduł PODANIA  – złóż nowe podanie – Praktyki zawodowe (wakacyjne) – Wypełnij podanie – dołącz wymagane dokumenty – Wyślij –  GOTOWE!

Pobierz:
Instrukcja składania podań dotyczących praktyk zawodowych/wakacyjnych przez USOSweb dla studentów Uniwersytetu Opolskiego (PDF, 1.2 MB)

Download:
Instructions for submitting applications for (professional/vacation) internships via USOSweb for students of the University of Opole (PDF, 1.1 MB)

Przypominamy, że podpisane przez jednostkę przyjmującą na praktykę skierowanie wraz z oświadczeniem należy wgrać do USOSweb do 30 kwietnia 2023r.