Zdjęcie nagłówkowe otwierające podstronę: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu poszukuje wolontariuszyPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu poszukuje wolontariuszy, chętnych do współpracy z rodzinami zastępczymi przede wszystkim w zakresie prowadzenia korepetycji przedmiotowych oraz wspierania  rozwoju i zainteresowań dzieci umieszczonych w rodzinach zastępczych.

Do współpracy zapraszamy osoby, które ukończyły 18 rok życia, są wrażliwe na problemy innych ludzi, dyspozycyjne, pragną rozwijać swoje zainteresowania i zdobywać nowe doświadczenie, są gotowe i chętne do niesienia pomocy dzieciom.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu zapewnia wsparcie formalne i merytoryczne- w postaci szkolenia wstępnego oraz pomocy opiekuna wolontariatu.
Wolontariusz otrzymuje umowę o wolontariacie, zaświadczenie potwierdzające udział w wolontariacie oraz możliwość odbycia praktyk.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu przy ul. Książąt Opolskich 27, kontakt telefoniczny pod nr. tel.: 77 44 20 504 lub e-mail: pcpropole@pcpropole.pl

Pobierz:
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu poszukuje wolontariuszy (PDF, 655 KB)