Opiekunka dziecięca ŻŁOBEK JĘZYKOWY KSIĘGA PRZYGÓD

Poszukujemy kandydatki na pełny etat na stanowisko opiekunki dziecięcej do żłobka językowego Księga Przygód w Opolu.
Do obowiązków opiekunki należeć będzie kompleksowa opieka nad dziećmi (od 1 do 3 roku życia), w szczególności: dbałość o bezpieczeństwo i higienę, przygotowanie i prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych i tematycznych, dbałość o czystość w miejscu pracy, karmienie dzieci, budowanie dobrych relacji i wzajemnego szacunku w grupie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dzieci, współpraca z rodzicami.

• Wymagania:
    • wykształcenie kierunkowe
    • ważne zaświadczenie o niekaralności
    • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 0-3 lata
    • cierpliwość, sympatia do dzieci
    • kreatywność
    • odpowiedzialne i poważne podejście do pracy
  • Oferujemy:
    • pracę w sympatycznej atmosferze
    • pracę 8 h/dziennie między 6.30-17.30 (grafik ustalany na miesiąc)
    • umowa o pracę
    • stałe wynagrodzenie
    • pracę od zaraz

Oferta ogłoszenia o zatrudnieniu w Żłobku Językowym Kraina Przygód (PDF, 58 KB)

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na mail: paulina.kubaczkowska@gmail.com
z klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”