Z przyjemnością informujemy, że nasza uczelnia została partnerem programu Wyborcza.pl „Masz staż”. Dzięki temu, jeśli jeszcze nie macie, możecie uruchomić prenumeratę Wyborcza.pl oraz wziąć udział w konkursie i wygrać płatny staż w Wyborcza.pl!

Wyborcza.pl po raz kolejny zorganizowała konkurs stażowy dla studentów wszystkich kierunków studiów. Zwycięzcy, którzy najlepiej wykonają przygotowane zadanie, będą mogli wziąć udział w płatnym miesięcznym stażu w wybranej redakcji lub dziale. To doskonała okazja, by zdobyć wiedzę i praktyczne doświadczenie!

Gdzie możesz odbyć staż w Wyborcza.pl?

Do 30 grudnia 2021 roku możecie zgłosić się do konkursu „Masz staż” i wygrać staż w wybranym segmencie Wyborcza.pl:

• w redakcji „Wysokich Obcasów”,
  • w wybranej redakcji lokalnej Wyborcza.pl,
  • w redakcji Gospodarka,
  • w serwisie Wyborcza.pl/BIQdata,
  • w dziale SEO,
  • w dziale UX,
  • w dziale sprzedaży i projektów specjalnych,
  • w dziale Foto,
  • w dziale marketingu.

Jak wygrać staż w Wyborcza.pl?
Wystarczą trzy proste kroki:

Jeśli masz już prenumeratę Wyborcza.pl, ten krok możesz pominąć.

• Wybierz miejsce, w którym chcesz odbyć staż, i wykonaj zadanie konkursowe. Lista zadań konkursowych oraz regulamin akcji
  • Wyślij zgłoszenie do 30 grudnia 2021 roku na adres: maszstaz@wyborcza.pl Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury konkursowe wybierze nie mniej niż 9 najlepszych prac. Wyniki konkursu opublikujemy do 15 lutego 2022 roku. W konkursie mogą wziąć udział studenci wszystkich lat i kierunków studiów. Staż trwa 1 miesiąc i jest płatny.

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji – prenumerata Wyborcza.pl dla studentów

Prenumerata „Wyborczej” w pakiecie Premium to m.in.:

• Dostęp do wszystkich serwisów z grupy Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl.
  • Dostęp do pełnego archiwum tekstów, czyli ponad 4 mln materiałów, które możesz wykorzystać do cytowania w swoich pracach,
  • Specjalne zniżki dla prenumeratorów, m.in. na e-booki i audiobooki w Publio.pl, książki w Kulturalnysklep.pl oraz na przesyłki Glob Kurier.
  • Dostęp do zamkniętej strefy, w której możesz podyskutować z autorami tekstów, dziennikarzami, ekspertami i innymi prenumeratorami.

Jak było w poprzedniej edycji akcji „Masz staż” w Wyborcza.pl? W poprzedniej odsłonie akcji „Masz staż” w Wyborcza.pl do akcji przystąpiły aż 23 uczelnie. 200 studentów zawalczyło o możliwość odbycia praktyk w redakcjach lokalnych, w redakcji magazynu „Wysokie Obcasy”, w redakcji Gospodarka, w serwisie BIQdata oraz w dziale marketingu Wyborcza.pl.

Z wszystkich otrzymanych 200 prac jury konkursowe wybrało 7 najlepszych. Autorzy zwycięskich zgłoszeń zostali przyjęci na płatny, trzymiesięczny dziennikarski staż w wybranej przez siebie redakcji.