Zdjęcie nagłówkowe otwierające podstronę: „Masz staż” w Wyborcza.pl – ogłaszamy konkurs dla studentówMiło nam przekazać, że nasza uczelnia przystąpiła do programu partnerskiego „Masz staż”, dzięki czemu możecie wziąć udział w konkursie i wygrać staż w „Gazecie Wyborczej”, w którym mogą wziąć udział studenci wszystkich kierunków studiów. Staż jest płatny i potrwa 3 miesiące.

Do 31 grudnia 2020 możecie zgłosić się do konkursu „Masz staż” i wygrać staż w:

• redakcjach lokalnych “Gazety Wyborczej”
  • redakcji “Wysokich Obcasów”
  • redakcji Gospodarka
  • redakcji serwisu BIQdata, który opisuje świat liczbami
  • lub w dziale marketingu „Gazety Wyborczej”

Żeby wygrać staż, trzeba wykonać zadanie przygotowane przez wybraną redakcję i aktywować lub przedłużyć prenumeratę Wyborczej na najbliższe pół roku na specjalnej stronie.
Regulamin stażu „Masz staż” – Gazeta Wyborcza zaprasza naszych studentów do konkursu stażowego!

Nasi studenci mają możliwość otrzymania dostępu do cyfrowej prenumeraty Gazety Wyborczej na pół roku.Aktywuj swoją prenumeratę Premium
(przy rejestracji prosimy skorzystać ze studenckiego konta pocztowego: nr_indeksu@student.uni.opole.pl)

Prenumerata Wyborczej w pakiecie Premium to m.in.:

• dostęp do wszystkich serwisów z grupy Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl
  • dostęp do pełnego archiwum tekstów, które możesz wykorzystać do cytowania w swoich pracach
  • specjalne zniżki dla prenumeratorów, m.in. na e-booki i audiobooki w Publio.pl, książki w Kulturalnysklep.pl oraz na przesyłki Glob Kurier
  • dostęp do aplikacji “Książki. Magazyn do czytania” i “Wysokie Obcasy Extra”