Miło nam przekazać, że nasza uczelnia przystąpiła do programu partnerskiego „Masz staż”, dzięki czemu możecie wziąć udział w konkursie i wygrać staż w „Gazecie Wyborczej”, w którym mogą wziąć udział studenci wszystkich kierunków studiów. Staż jest płatny i potrwa 3 miesiące.

Do 31 grudnia 2020 możecie zgłosić się do konkursu „Masz staż” i wygrać staż w:

• redakcjach lokalnych “Gazety Wyborczej”
  • redakcji “Wysokich Obcasów”
  • redakcji Gospodarka
  • redakcji serwisu BIQdata, który opisuje świat liczbami
  • lub w dziale marketingu „Gazety Wyborczej”

Żeby wygrać staż, trzeba wykonać zadanie przygotowane przez wybraną redakcję i aktywować lub przedłużyć prenumeratę Wyborczej na najbliższe pół roku na specjalnej stronie.
(regulamin do pobrania: TUTAJ)

Nasi studenci mają możliwość otrzymania dostępu do cyfrowej prenumeraty Gazety Wyborczej na pół roku. Aktywuj swoją prenumeratę Premium
(przy rejestracji prosimy skorzystać ze studenckiego konta pocztowego: nr_indeksu@student.uni.opole.pl)

Prenumerata Wyborczej w pakiecie Premium to m.in.:

• dostęp do wszystkich serwisów z grupy Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl
  • dostęp do pełnego archiwum tekstów, które możesz wykorzystać do cytowania w swoich pracach
  • specjalne zniżki dla prenumeratorów, m.in. na e-booki i audiobooki w Publio.pl, książki w Kulturalnysklep.pl oraz na przesyłki Glob Kurier
  • dostęp do aplikacji “Książki. Magazyn do czytania” i “Wysokie Obcasy Extra”