The Greek Gourmet to firma z wieloletnią tradycją.Właścicielem jest znany i szanowany Mistrz Sztuki Kulinarnej – TeoVafidis. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w zakresie turystyk i,hotelarstwa oraz gastronomii przygotowaliśmy atrakcyjny program praktyk zawodowych, pozwalających na odbycie stażu w renomowanych obiektach hotelarskich w Grecji. The Greek Gourmet posiada wszelkie wymagane prawnie dokumenty uprawniające do pośredniczenia i organizowania praktyk zawodowych w kraju i zagranicą.

Wypracowane porozumienia z hotelami i stała baza partnerów zapewniają pewność o najwyższej jakości usług i stabilnej współpracy. Hotele w których odbywają się praktyki sprawdziliśmy osobiście. Kontakt w języku greckim ułatwia nam natychmiastowe rozwiązanie wszelkich problemów i zapewnia komfort i bezpieczeństwo praktykantom, którzy są pod stałą opieką.

PROPONUJEMY
najwyższej klasy praktyki zawodowe w jednym z hoteli w Grecji (na ustalonym stanowisku)wsparcie przedstawiciela firmy–stały kontakt telefoniczny i natychmiastowe wyjaśnianie problemów zakwaterowanie w hotelu pełnie wyżywienie (śniadanie,obiad,kolacja) przeloty w obie strony transfery lotnisko-hotel-lotnisko kieszonkowe wysokości 300 EUR/ mies.

KORZYŚCI:

WYMAGANIA:

• UKOŃCZONE 18LAT
  • KOMUNIKATYWNY JĘZYK ANGIELSKI
  • STATUS STUDENTA LUB UCZNIA

OPŁATY:
Jednorazowa opłata wpisowa wynosi 375,00 złotych-zawiera czynności administracyjno-organizacyjne,test z j.angielskiego oraz informatory programowe.OPŁATY Praktykanci nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat z tytułu praktyk.

Zakres Praktyk

• Food&Beverage
  • Recreation-
  • Conference&Banquets
  • Housekeeping-
  • FrontDesk
  • Maintenance-
  • Beauty&Spa

Zakres praktyk ustalany jest pomiędzy hotelem a praktykantem.

KONTAKT:

Anna Jędrzyńska tel.: 608689097

adres e-mail: praktyki@vafidis.pl

Praktyki studenckie w grecji strona na Facebook
www.studenckie-praktyki.pl

Galeria Gawra (URSUS) ul.Warszawska58c lok.5 02-496 Warszawa

Pobierz plik praktyki studenckie (PDF, 4.5 MB)