Zdjęcie nagłówkowe otwierające podstronę: Dołącz do Szlachetnej Paczki!Wydział Sztuki i Katedra Nauk Socjologicznych Uniwersytetu Opolskiego zapraszają do udziału w inicjatywie studentów edukacji artystycznej, studentów socjologii oraz studentów designu i komunikacji społecznej. Zbiórka trwa do 8 grudnia 2022 r. Ty też możesz być w tej Szlachetnej Paczce!

Inicjatywa studentów wpisuje się w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka, w ramach której wspierane są najbardziej potrzebujące rodziny w Polsce.

 

 

Dla kogo przeznaczona będzie Szlachetna Paczka studentów edukacji artystycznej, studentów socjologii oraz studentów designu i komunikacji społecznej?
Dla rodziny z małej miejscowości w województwie opolskim: 30-letniej mamy Doroty i 22-letniego taty Mirosława, ich dzieci: 3-letniej Beatki i rocznego Kacpra oraz babci, 53-letniej pani Anny.

Jak można pomóc?
1. Wpłać dowolną sumę do skarbonki w sekretariacie Wydziału Sztuki UO lub w Katedrze Nauk Socjologicznych UO.
2. Przynieś dary do biblioteki (s. 1.02) lub sekretariatu (s. 1.15) Wydziału Sztuki UO albo do Collegium Civitas (Katedra Nauk Socjologicznych) do pokoju 338.
3. Podaj dalej informacje o zbiórce.

Czego potrzebuje Rodzina?
Potrzebne są jej artykuły spożywcze (trwałe) i środki czystości, ale też specjalne rzeczy np. elementy wyposażenia domu, zabawki dla dzieci, przedmioty związane z osobistymi pasjami członków rodziny. Wszystkie szczegóły można znaleźć w zakładce Dyskusja
Do kiedy trwa zbiórka?
Do 8 grudnia 2022 r., czyli do najbliższego czwartku. W piątek 9 grudnia 2022 r. organizatorzy akcji będą pakować dary, a 10 -11 grudnia 2022 r. przekażą paczkę.
Dlaczego warto dołączyć do zbiórki?
Bo warto pomagać. Nic nie sprawia takiej radości, jak dzielenie się z innymi tym, co mamy, a czego im brakuje.Akcje koordynują dr hab. Kazimierz Ożóg oraz dr Magdalena Piejko-Płonka.W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorami akcji lub stroną FB i IG Wydziału Sztuki UO.